• PL

Skontaktuj się

+48 507 120 130

Sprzedaż

DSC0038


HAULOTTE HA15IP

 • Podnośnik w bardzo dobrym stanie
 • Maszyna w ciągłej eksploatacji
 • 190 mth
 • 2014 r.

110.000 zł


Więcej
podnośniki teleskopowe używane


HAULOTTE HA26PX

 • Podnośnik w bardzo dobrym stanie
 • Maszyna w ciągłej eksploatacji
 • Ważne badania UDT
 • 2004 r.

79.000 zł


Więcej


HAULOTTE STAR 10

 • Podnośnik w bardzo dobrym stanie
 • Ważne badania UDT
 • 2019 r.

65.000 zł


Więcej

Sprzedaż specjalistycznego sprzętu

Tommar jest firmą zajmującą się sprzedażą oraz wynajmem specjalistycznego sprzętu przystosowanego do różnego rodzaju prac na wysokościach. Oprócz tego, Nasza działalność prowadzi serwis oraz transport samojezdnych podestów ruchomych. Firma Tommar rozpoczęła swoją działalność już kilkadziesiąt lat temu. Mimo to, nie osiadamy na laurach, tylko wciąż się rozwijamy, aby świadczyć jak najlepsze usługi dla Naszych Klientów. Profesjonalizm Naszych pracowników, jakościowe usługi oraz zadowolone twarze Klientów są dla Nas najważniejsze. I właśnie do tego dążymy.

Najwyższej jakości sprzęt od Tommar

Celem firmy Tommar jest przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego każdy sprzęt wydawany przez Nas Klientom posiada aktualne badania techniczne i jest optymalnie dobrany do jego potrzeb. W firmie Tommar, Nasi przeszkoleni pracownicy świadczą doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, więc nie trzeba się martwić, jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy. Nasi pracownicy wszystko po kolei wytłumaczą.

 

Sprzedaż podnośników idealnych na budowę

Naszą ofertę dedykujemy właścicielom firm budowlanym, a także tym działalnościom, które często dostają zlecenia prac na wysokościach. Wiemy, jak niebezpieczna i trudna jest praca kilkadziesiąt metrów nad ziemią, dlatego wychodzimy naprzeciw właścicielom firm oraz ich pracownikom, oferując im najlepszy specjalistyczny sprzęt.

Sprzęt jaki posiadamy na sprzedaż to między innymi podnośniki elektryczne oraz spalinowe, a także ładowarki teleskopowe. Niemal każda z oferowanych przez Nas maszyn jest w stanie bardzo dobrym. Sprzęt ten sprawdzi się jeszcze podczas wielu rozmaitych zadań na wysokościach. Dodatkowo, zapewni bezpieczeństwo pracownikom oraz znacznie ułatwi im i tak już trudną pracę. Specjalistyczny sprzęt, który oferujemy w Naszej firmie, posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz badania techniczne. Warto jeszcze wspomnieć, że po zakupieniu specjalistycznej maszyny, zapewniamy również jej transport - prosto do Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy miałby jak ją przewieźć, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść na przeciw potrzebom Naszych Klientów. Transportujemy Nasz sprzęt po całym kraju, bez wyjątku. Firma Tommar ma swoją siedzibę w Plewiskach koło Poznania. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego miejsca - działamy na terenie całej Polski w wielu miastach. Specjalistyczny sprzęt, na przykład ładowarki teleskopowe czy podnośniki koszowe, a także inne usługi oferujemy w Zielonej Górze, Warszawie, Szczecinie, Koninie, Pleszewie, Jarocinie, Gorzowie Wielkopolskim, Głogowie, Lesznie, Bydgoszczy oraz Toruniu. Zachęcamy do skorzystania z Naszych usług w tych i innych miastach. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą. W przypadku pytań lub chcąc dowiedzieć się więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.